Żeglarstwo dla dzieci

Kursy windsurfingu dla dzieci

 

Pozwól swojemu dziecku zasmakować prawdziwej żeglarskiej przygody! Doskonała rozrywka która kapitalnie wpływa na wszechstronny rozwój fizyczny oraz naukę samodzielności Twojej pociechy poprzez sport i zabawę – w programie nauka żeglowania, zasady bezpieczeństwa na wodzie…

Współpracujący z nami instruktorzy zarażają pasją do sportów wodnych już od najmłodszych lat. Żeglarstwo dla dzieci to nie tylko niezwykła przygoda, ale i nauka wytrwałości oraz odpowiedzialności. Podczas nauki korzystamy z łódek klasy optImist- najpopularniejszej i najliczniejszej na świecie klasy żeglarskiej dla dzieci. O bezpieczeństwo dzieci podczas trwania kursu dba wykwalifikowana kadra instruktorska, której kompetencje potwierdzają liczne uprawnienia. Większość naszych instruktorów to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, byli zawodnicy i medaliści imprez krajowych na szczeblu krajowym, europejskim i światowym.

1. Dla kogo?

Żeglowanie na jachcie klasy OPTYMIST to sport dla dzieci w wieku 6 -15 lat.

2. Czy dziecko musi umieć pływać?

Dziecko nie musi umieć pływać. Każdy młody adept jest zabezpieczony kamizelką asekuracyjną, zapewniającą wyporność na wodzie.

3.  Nigdy Ja i moje dziecko nie mieliśmy styczności z żeglarstwem, czy jest to przeszkoda?

W żadnym wypadku 😉 Instruktor poprowadzi zajęcia zaczynając od podstaw, omówienia zasad, budowy łodzi oraz prostych sposobów manewrowania łódką.

4. Jakie są koszty?

Zadzwoń i zapytaj o cenę lekcji: 694438604

Kontakt

GoSurf – Szkoła windsurfingu, kursy windsurfingu
Bystry koło Giżycka
tel: 694 438 604
e-mail: kontakt@gosurf.com.pl

 

Formularz kontaktowy

[recaptcha]